slider
slider1
slider2
slider3

Witamy na stronie Niepublicznego Przedszkola „Dom Przedszkolaka Montessori”.

W Niepublicznym Przedszkolu „Dom Przedszkolaka Montessori” pracujemy w oparciu o znaną i cenioną w świecie metodę Marii Montessori.
Naszym mottem są słowa M. Montessori: „POMÓŻ MI ZROBIĆ TO SAMEMU”, rozumiane jako apel dziecka do osoby dorosłej: nie wyręczaj mnie, lecz bądź przy mnie, kiedy będę cię potrzebował.
Podstawą naszej pracy jest szacunek dla indywidualności dziecka i wiara w jego wewnętrzny potencjał.
Zapewniamy przyjazne otoczenie i oryginalny, dostosowany do potrzeb i wieku materiał dydaktyczny a tym samym stwarzamy dzieciom optymalne warunki do wszechstronnego rozwoju w poczuciu bezpieczeństwa i akceptacji.
Tworząc ciepłą, rodzinną atmosferę pragniemy zapewnić dzieciom fachową opiekę pod okiem wykwalifikowanej kadry pedagogów. Dążymy do tego, aby nasze maluchy wyrosły na osoby radosne, kreatywne, samodzielne i odpowiedzialne.

 

Niezwykła noc :)

W ostatni piątek czerwca w obudwu naszych placówkach działo się…oj, działo!!! I to naprawdę sporo. W placówce przy ulicy Płońskiej zjawili się dzielni rycerze i piękne księżniczki!  Z bajek wiemy, że do pełni brakuje nam jeszcze smoka, zatem i on musiał […]

Czytaj więcej

Piknik rodzinny

Jak co roku w czerwcu mieliśmy ogromną przyjemność spotkać się wszyscy na wspaniałym pikniku, zorganizowanym dla całej społeczności przedszkolnej, w niezwykle urokliwym miejscu na Krubinie. Jak co roku impreza miała kilka wymiarów. Było więc bardzo wesoło z jednej stron

Czytaj więcej

Bawimy się :)

Czerwiec był dla naszych Montessoriaków miesiącem bardzo aktywnym i pełnym różnych ciekawych wydarzeń.  Rozpoczęliśmy DNIEM DZIECKA i to świętowanym przez dwa dni i na dwa różne sposoby(wycieczka do parku linowego oraz impreza na naszym przedszkolnym placu – z piz

Czytaj więcej