slider
slider1
slider2
slider3

Witamy na stronie Niepublicznego Przedszkola „Dom Przedszkolaka Montessori”.

W Niepublicznym Przedszkolu „Dom Przedszkolaka Montessori” pracujemy w oparciu o znaną i cenioną w świecie metodę Marii Montessori.
Naszym mottem są słowa M. Montessori: „POMÓŻ MI ZROBIĆ TO SAMEMU”, rozumiane jako apel dziecka do osoby dorosłej: nie wyręczaj mnie, lecz bądź przy mnie, kiedy będę cię potrzebował.
Podstawą naszej pracy jest szacunek dla indywidualności dziecka i wiara w jego wewnętrzny potencjał.
Zapewniamy przyjazne otoczenie i oryginalny, dostosowany do potrzeb i wieku materiał dydaktyczny a tym samym stwarzamy dzieciom optymalne warunki do wszechstronnego rozwoju w poczuciu bezpieczeństwa i akceptacji.
Tworząc ciepłą, rodzinną atmosferę pragniemy zapewnić dzieciom fachową opiekę pod okiem wykwalifikowanej kadry pedagogów. Dążymy do tego, aby nasze maluchy wyrosły na osoby radosne, kreatywne, samodzielne i odpowiedzialne.

 

111

Ognisko integracyjne

W czwartek 24 września – jak co roku – powitaliśmy nowy rok szkolny oraz jesień ogniskiem integracyjnym z udziałem całej społeczności przedszkolnej czyli dzieci i ich rodzin oraz pracowników przedszkola. Wrześniowa pogoda, która czasem lubi kaprysić tym raze

Czytaj więcej

Rok szkolny 2015/16 rozpoczęty!

To już ósmy rok pracy naszego przedszkola. Mamy nadzieję, że  przyniesie on  dzieciom dużo radości ze wspólnego przebywania. Z niektórymi dziećmi spotykamy się ponownie, inne ciepło przyjmujemy do naszego grona. Wszystkim przedszkolakom życzymy wielu radosnych dni w prz

Czytaj więcej
wiarygodne przedszkole

Uzyskaliśmy certyfikat WIARYGODNE PRZEDSZKOLE

Z wielką radością informujemy, iż nasze przedszkole uzyskało certyfikat: Wiarygodne przedszkole w programie Wiarygodna Szkoła, kategoria Wiarygodne Przedszkole.  Program ten wyróżnia te przedszkola, które przede wszystkim spełniają wysokie standardy dydaktyczne, wychowa

Czytaj więcej